Planer Pani English dla Ósmoklasistów

Ten post kieruję do Ósmoklasistów ?

? Planer Pani English do E8 ?

To planer do nauki języka angielskiego do Egzaminu Ósmoklasisty, który obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo wymagane na tym egzaminie w roku szkolnym 2020/2021.

Został zaprojektowany zgodnie z Podstawą Programową oraz Informatorem Ósmoklasisty.

Plan nauki obejmuje 7 miesięcy (od listopada do maja). Nauka gramatyki rozplanowana jest na każdy dzień, natomiast nauka słownictwa rozplanowana jest tygodniowo.

Jest to planer tygodniowy, więc nie zawsze zaczyna się od 1 dnia miesiąca.

Pod koniec planu czyli kwiecień – maj umieściłam puste tabelki do samodzielnego wpisywania tego co chcesz powtórzyć albo tego co jeszcze wymaga pracy ?

Jeśli jeszcze planera nie posiadasz i chcesz kupić go teraz – nic straconego! Pamiętaj, że pod koniec zostawiłam aż 6 tygodni na własne notatki (więc materiał z listopada czy grudnia możesz sobie zaplanować na kwiecień-maj) ?

Niespodzianka! Pomyślałam również o odpoczynku ? tygodnie świąteczne (1 w grudniu i 1 w kwietniu) nie zostały uwzględnione w planerze – wtedy odpoczywasz lub ćwiczysz angielski w inny wybrany przez Ciebie sposób (np. słuchasz angielskie piosenki lub oglądasz seriale ?)

Już teraz życzę Ci powodzenia na egzaminie! Wiem, że jest on dla Ciebie ważny dlatego już teraz bardzo Ci kibicuje ? Daj koniecznie znać jak idą przygotowania oraz już później jak Ci poszło ? tutaj w komentarzu lub na profilu na instagramie @pani.english

Pozdrawiam serdecznie!!!

Pani English ???

Na prośbę moich obserwatorów
wznawiam sprzedaż Planera
LINK DO SKLEPU

Planer jest estetyczny i kolorowy, tu mały sneak pick:

I bardzo motywuje do działania ? zresztą sami poczytajcie kilka z dosłownie setek pozytywnych opinii od Was na temat planera 🙂

Na prośbę moich obserwatorów wznawiam sprzedaż Planera Ósmoklasisty 🙂 W planerze znajdziesz materiał rozplanowany od listopada 2020 do maja 2021. Plan jest zgodny z wytycznymi na rok szkolny 2020/2021, które były dostępne w listopadzie 2020. Jeśli chcesz kupić Planer z AKTUALNYMI wytycznymi (po zmianach wprowadzonych pod koniec grudnia 2020) kup E8 STUDY BOX, który jest ulepszoną wersją PLANERA Pani English. Dodatkowo oprócz planu, nowy zestaw e-booków zawiera ćwiczenia, notatki, linki do dalszej pracy i nagrody motywacyjne, a wszystkie części, które do tej pory powstały kupisz tutaj. Więcej o E8 STUDY BOX przeczytasz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *